Zdrowie na zawłanie .pl
Jak dbać o zdrowie i urodę?

Regulamin serwisu

Komentarze/opinie. Udzielaj odpowiedzi na temat i staraj się nie popełniać błędów. Stosuj się do powszechnie znanych zasad netykiety. Jeśli pragniesz polecić ciekawe miejsce w sieci pamiętaj, aby link tekstowy kierował do strony związanej tematycznie z Twoją odpowiedzią. Jej zawartość powinna być zgodna z prawem i zasadami etycznymi. Wszelkie treści o charakterze pornograficznym, erotycznym, nawołujące do agresji, rasizmu lub niezgodne z obowiązującym prawem są zabronione. Administrator zastrzega sobie prawo usunięcia opinii bez podania przyczyny.

PRAWA AUTORSKIE. Dodając treści do portalu wyrażasz zgodę na ich moderację przez administratora (np. edycję w celu usunięcia błędów, usunięcie itp.) oraz ich publiczne wyświetlanie w portalu zdrowienazawolanie.pl.

PRYWATNOŚĆ. Portal zdrowienazawolanie.pl nie przetwarza danych osobowych użytkowników. Publikując je jawnie w komentarzu łamiesz regulamin serwisu. Dozwolone jest jedynie podawanie pseudonimu/nicku jako autora komentarza. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na pliki cookies.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Pełną odpowiedzialność za treści dodawane do portalu zdrowienazawolanie.pl ponoszą ich autorzy. Ze względu na formę natychmiastowego wyświetlania komentarzy pod artykułami, bazującą na wspólnym zaufaniu, administrator nie ręczy za poprawność informacji w nich zawartych. W przypadku dodania treści niezgodnych z rzeczywistością lub godzących w czyjeś imię administrator ma prawo usunąć wpis. Wszelkie tzw. porady są jedynie prywatną opinią danego autora. Stosując się do nich, robisz to na własną odpowiedzialność.

REGULAMIN. Jeśli nie zgadzasz się z postanowieniami zawartymi w tym regulaminie, opuść niezwłocznie tą stronę. W razie uwag, prosimy o kontakt. Wszystkich obowiązuje jeden aktualny, widoczny na tej stronie regulamin.