Zdrowie na zawłanie .pl
Jak dbać o zdrowie i urodę?

Jak wymodelować uda?

Piękne, zadbane i zgrabne nogi są wizytówką każdej nowoczesnej kobiety. Dlatego też powinno się o nie szczególnie dbać.

Jak wymodelować uda?

pixabay.com / tacofleur

Poza oczywistymi zabiegami kosmetycznymi, takimi jak depilowanie czy kremowanie, należy je wzmacniać odpowiednimi ćwiczeniami, tak aby uniemożliwić powstawanie cellulitu.

Najprostszym ćwiczeniem na chudsze uda jest szybki marsz, który pobudza krążenie krwi, spala tkankę tłuszczową i dodatkowo pozwala się odstresować. Jednakże nie wszystkim chce się wychodzić na spacer jeżeli jest zimno lub pada deszcz. Dlatego też dobrym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w niedrogi przyrząd do ćwiczenia nóg – tak zwany stepper. Można wtedy "chodzić" w domu oglądając na przykład ulubiony program w telewizji. Stepper ma tą przewagę nad zwykłym marszem, że łatwo jest zwiększyć poziom trudności poprzez regulację obciążenia, co na zwykłej ulicy nie jest takie proste.

W dużych miastach trudno o stromą ulicę, chyba że mieszkamy w pobliżu gór. Używanie steppera nie obciąża stawów, doskonale ujędrnia pośladki, usuwa wałeczki tłuszczu z bioder oraz modeluje uda. Ćwiczenie na stepperze przypomina nieco wchodzenie po schodach, co działa pozytywnie na łydki – wzmacnia je i kształtuje mięśnie. Stepper z licznikiem pozwala mierzyć przebyty dystans oraz ilość kroków, co ułatwia planowanie treningów. Dodatkowo, to urządzenie jest tak niewielkie i kompaktowe, że w ogóle nie zabiera miejsca - można je szybko schować np. do szafy lub pod łóżko. Stepper to doskonałe urządzenie dzięki któremu zdobędziemy figurę naszych marzeń i zachwycimy wszystkich smukłymi nogami.

Stepper opinie:


                                  
pseudonim lub nick:
przepisz kod: Przepisz kod

Czytaj także:

Warzywa przyrządzanie: Przyrządzanie warzyw

Przyrządzanie warzyw

Powszechnie wiadomo, że najzdrowiej jest jeść surowe warzywa. Nie wszystkie oczywiście. Surowego kalafioru czy ziemniaków jeść nie wolno, ponieważ możemy się zatruć. Najprostsze jest gotowanie, jednakże wtedy warzywa tracą większość swoich cennych witamin.

Warzywa przyrządzanie »
Łosoś grillowany: Łosoś z grilla

Łosoś z grilla

Grillowane potrawy uznawane są za jedne z najzdrowszych, a na grillu można przyrządzić prawie wszystko.

Łosoś grillowany »
Podrażnienia skóry: Jak leczyć podrażnienia skóry?

Jak leczyć podrażnienia skóry?

Latem, kiedy nasza skóra styka się z różnego rodzaju kosmetykami, nierzadko dochodzi do podrażnienia, swędzenia, zaczerwienienia skóry, czy nawet wysypki. Możemy wtedy wypróbować kilka sprawdzonych sposobów na złagodzenie takiego stanu zapalnego.

Podrażnienia skóry »
Dieta śródziemnomorska: Dieta śródziemnomorska

Dieta śródziemnomorska

Dieta śródziemnomorska jest jednym z najzdrowszych i zarazem najlepszych sposobów odżywiania się charakterystycznym dla krajów basenu Morza Śródziemnego.

Dieta śródziemnomorska »
Pływanie zdrowie: Pływanie i jego wpływ na zdrowie

Pływanie i jego wpływ na zdrowie

Pływanie to niewątpliwie jeden z najprzyjemniejszych sportów na świecie. Jest to rozrywka dla każdego i w każdym wieku. Nie ma ograniczeń wiekowych, nie kosztuje wiele, wszechstronnie rozwija i pozwala doskonale się zrelaksować.

Pływanie zdrowie »
Przetłuszczające się włosy: Jak pielęgnować przetłuszczające się włosy?

Jak pielęgnować przetłuszczające się włosy?

Jeżeli nasze włosy w zaledwie kilka godzin po umyciu stają się powleczone tłustą powłoką, to niezbity dowód na to, że mamy do czynienia z włosami przetłuszczającymi się.

Przetłuszczające się włosy »

Tagi:   stepper  modelowanie sylwetki  ćwiczenia  marsz  chude uda  ćwiczenia na uda  ćwiczenia na nogi  smukłe nogi